Pierwsze polskie forum rowerowo-turystyczno-oudoorowe typu Q&A

+1 głos
w Inne przez użytkownika świeżak (270)
Możesz uszczegółowić? Pod jakim kątem najlepsze? Zaplecza, położenia? Dla kogo?
Może właśnie chodzi o takie położone najatrakcyjniej. Bo w sumie lepsze pole namiotowe z mniejszą ilością udogodnień w świetnym miejscu, niż wypasione pole w miejscu gdzie nic nie ma.

3 odpowiedzi

+1 głos
Znajomi jeździli do Więcborka i do Sępólna. Chwalili sobie.
przez użytkownika wycieczkowicz (920)
+1 głos
Fajnie położony jest camping w Grudziądzu (kawałek od miasta, na jeziorem) oraz pole biwakowe LOK w Gąsawie. To drugie raczej dla koneserów warunków turystycznych, ale klimat i położenie nad samym jeziorem - super sprawa!
przez użytkownika świeżak (170)
Nie ma chyba nic lepszego niż wypad na camping z grupą znajomych. Aktualnie jest to trochę utrudnione ale jak ktoś posiada swoją działkę to nic nie stoi na przeszkodzie. Ważne jest przygotowanie od strony zaplecza. Mamy w końcu sezon zimowy więc nie może zabraknąć na wyposażeniu takich rzeczy jak bielizna termoaktywna. Konkurencja wśród producentów jest na tyle duża, że już nie musimy na nią wydawać kroci. Z podstawowych rzeczy jeszcze trzeba wymienić śpiwór hi-tec jaki bez problemu znajdziemy w branżowych sklepach, przykład - https://sportowybazar.pl/product-pol-248-Spiwor-mumia-Spawn-Hi-Tec.html Wyposażeni we wszystko co potrzeba, mamy pewność dobrze spędzonego czasu.
0 głosów
Na wjeździe do Tucholi jest pole namiotowe chyba "Stary Tartak" czy jakoś tak. Może być w miarę dobrym miejscu na trasie po okolicach Tucholi.
przez użytkownika wycieczkowicz (1.1k)
Witaj w serwisie Wirtualne Szlaki - Forum, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na tematy związane z podróżami bliższymi i dalszymi, a także sprzętem turystycznym, oudoorowym, rowerowym.
 1. Adas

  1120 pkt.

 2. Slovik

  920 pkt.

 3. Hutnik

  320 pkt.

 4. Maćko

  270 pkt.

Nagrody w tym miesiącu

28 pytań
51 odpowiedzi
23 komentarzy
46 użytkowników