Pierwsze polskie forum rowerowo-turystyczno-oudoorowe typu Q&A

0 głosów
Jakie są najlepsze sakwy rowerowe? Kojarzę tylko Crosso, ale nie wiem czy to jest najlepszy wybór do celów takiego amatorskiego wyjazdu w teren.
I czy rodzaj bagażnika ma wpływ na wybór sakw? Muszą być dedykowane czy najczęściej sakwy będą pasować? Albo na co zwrócić uwagę?
w Wędrówki przez użytkownika wycieczkowicz (910)
otwarte ponownie przez użytkownika

2 odpowiedzi

+1 głos
Najlepsza
Najczęściej sakwy powinny pasować do większości bagażników. Ważne żeby bagażnik miał na gole oczko do zamocowania haka od sakwy. Jeżeli nie ma to można osobno dokupić adapter z takim oczkiem. Sakwy Crosso to chyba najsensowniejszy wybów w kategorii cena/jakość. Sam używam Big Dry. Wielu moich znajomych również i jeszcze nikt nie narzekał. Jak ktoś nie zwraca uwagi na cenę to warto zainteresować się też sakwami Ortlieb.
przez użytkownika wycieczkowicz (840)
wybrane przez użytkownika
0 głosów
Mogę polecić sakwy Ortlieb. Niestety kosztują niemało, ale kupisz raz i już się nie martwisz. Miałem wiele sakw ale Ortlieby są najtrwalsze.
przez użytkownika świeżak (320)
Witaj w serwisie Wirtualne Szlaki - Forum, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na tematy związane z podróżami bliższymi i dalszymi, a także sprzętem turystycznym, oudoorowym, rowerowym.
  1. Slovik

    300 pkt.

  2. Adas

    200 pkt.

  3. Piotr Hulaj Team

    70 pkt.

Nagrody w tym miesiącu

21 pytań
41 odpowiedzi
14 komentarzy
15 użytkowników