Pierwsze polskie forum rowerowo-turystyczno-oudoorowe typu Q&A

+1 głos
Czy znacie jakieś ciekawe miejsca na rower, gdzie można dojechać w ciągu 2-3 godzin z Bydgoszczy? Szukam pomysłów na weekendy w sezonie. Chodzi głównie o miejsca w sąsiednich województwach.
w Trasy rowerowe przez użytkownika

4 odpowiedzi

0 głosów
Kaszubska Marszruta jest ciekawą opcją. To sieć czterech szlaków zazębiających się ze sobą i tworzących pętle. Szlaki te nie są zbyt wysiłkowe więc doskonale nadają się również na wyjazd rodzinny. Dla osób szukających trochę trudniejszych wyzwań, też się tam coś znajdzie, wystaczy ze ścieżek Marszruty Kaszubskiej zjechać w boczne szlaki na terenie Parku Narodowego Bory Tucholskie i fani MTB też powinni być usatysfakcjonowani :)
przez użytkownika świeżak (270)
Odpowiednio dobrany strój zapewni optymalny komfort podczas uprawiania sportu. Dlatego też podczas kompletowania sportowej garderby należy zwrócić szczególną uwage na wygodę, rozmiar oraz jakość materiałów z jakich została uszyta. W idealnej sytuacji legginsy nie powinny być ani za ciasne, ani za luźne bo będą nas tylko dekoncentrowały. Na ten moment najlepszym wyjściem będzie kupienie czegoś przez internet. Zobacz sobie chociażby na stronach bardziej popularnych marek jak GattaActive - https://gattaactive.pl/pl/fit-run/ona/leggings/ Znajdziemy na ich temat wiele pozytywnych opinii więc warto przekonać się na własną rękę :)
0 głosów
Może to trochę już dalej, ale chyba dobra opcja ;) Pociągiem do Gdyni i tam na prom Stena Line do Karlskrony. I w Szwecji można sobie zrobić fajną przejażdżkę po ichniejszych drogach rowerowych. Bardzo fajne trasy są.

Co jakiś czas jest nawet organizowany wyjazd z większą grupą rowerzystów - tzw. rowerowy potop. Bardzo fajny wyjazd :) I w promocji można fajne ceny trafić.

https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/rowerowy-potop
przez użytkownika wycieczkowicz (1.1k)
+1 głos
Ciekawą opcją po sąsiedzku jest też Rowerowy Pierścień Dookoła Poznania.
http://wielkopolska.travel/pierscien-rowerowy-dookola-poznania/

Kolejną opcją jest Pojezierze Brodnickie
http://www.swiathegemona.pl/pojezierze-brodnickie/
przez użytkownika wycieczkowicz (920)
0 głosów
Również proponuję Pojezierze Brodnickie. Dojeżdżasz pociągiem do Brodnicy bezpośrednio. Można jechać do Nowego Miasta Lubawskiego (26 km) skąd przedłużyć wyprawę do pięknej Iławy (następne 30km). Jeśli się zdecydujesz to pisz na priv.
przez użytkownika świeżak (320)
Ceikawe podejście.
Witaj w serwisie Wirtualne Szlaki - Forum, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na tematy związane z podróżami bliższymi i dalszymi, a także sprzętem turystycznym, oudoorowym, rowerowym.
 1. Adas

  1120 pkt.

 2. Slovik

  920 pkt.

 3. Hutnik

  320 pkt.

 4. Maćko

  270 pkt.

Nagrody w tym miesiącu

28 pytań
51 odpowiedzi
23 komentarzy
46 użytkowników