Pierwsze polskie forum rowerowo-turystyczno-oudoorowe typu Q&A

0 głosów
Czy do Nakła można dojechać jadąc cały czas jak najbliżej Kanału Bydgoskiego? Czy też są miejsca gdzie albo się idzie albo trzeba je ominąć?
w Trasy rowerowe przez użytkownika wycieczkowicz (1.1k)

1 odpowiedź

+1 głos

Deprecated: strlen(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/platne/serwer101231/public_html/wirtualneszlaki.pl/forum/qa-theme/Donut-theme/qa-donut-layer.php on line 988
Jazda bezpośrednio przy brzegu kanału chyba nie jest możliwa po żadnej stronie. Cały ten obszar jest poprzecinany siecią rowów, więc jazda jest możliwa wyłącznie po wytyczonych drogach, które znajdziesz na geoportalu. Dodatkowo ich przejezdność zależy od pory roku, opadów i tego jak bardzo chcesz się taplać w błocie :)

Jechałem kiedyś od Nakła w stronę Bydgoszczy wzdłuż północnego brzegu i musiałem się poddać i zjechać gdzieś w okolicach Zielonczyna.
przez użytkownika turysta (1.5k)
Witaj w serwisie Wirtualne Szlaki - Forum, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na tematy związane z podróżami bliższymi i dalszymi, a także sprzętem turystycznym, oudoorowym, rowerowym.
 1. Adas

  1120 pkt.

 2. Slovik

  920 pkt.

 3. Hutnik

  320 pkt.

 4. Maćko

  270 pkt.

Nagrody w tym miesiącu

28 pytań
51 odpowiedzi
23 komentarzy
47 użytkowników