Wsparcie projektu

Rztelne opisanie tysięcy kilometrów szlaków to trudne i pracochłonne zadanie. Utrudnia to dodatkowo czysto społeczny charakter projektu. Wierzymy jednak, że dzięki wsparciu instytucji i osób, wspólnie uda się stworzyć wartościowy serwis. W związku z tym zwracamy się z prośbą do wszystkich entuzjastów turystyki aktywnej w regionie kujawsko – pomorskim o pomoc w rozwoju projektu. Bezcenną pomocą będą dla nas:

Komentarze i oceny szlaków

Jest to najprostsza forma przesłania opinii. Przy każdym opisie szlaku znajduje się formularz komentarza. Dzięki niemu można zgłaszać poprawki do opisów, ostrzeżenia i inne istotne informacje dotyczące tras. Zachęcamy również do oceniania szlaków. Dzięki temu wskażecie innym szlaki warte uwagi. Ocenę dobrze jest poprzeć krótkim komentarzem.

Przesyłanie materiałów

Opisy szlaków składają się z kilku części. Każda z nich wymaga opracowania. W związzku z tym prosimy o przesyłanie materiałów: opisów, zdjęć, plików GPS i wszelkich informacji mogących pomóc w opracowniu rzetelnej prezentacji szlaku. Materiały można przekazywać  bezpośrednio na adres poczta@wirtualneszlaki.pl (załączniki do 20 MB w jednym mailu). Prosimy o dopisanie zdania “Na podstawie przysługujących mi praw do przesłanych materiałów wyrażam zgodę na ich publikację na stronie wirtualneszlaki.pl” oraz podanie, którego szlaku dotyczy wiadomość. Osoby i instytucje wspierające projekt zostaną wyróżnione na specjalnej podstronie Partnerzy projektu.

Linki

Jeśli uważacie, że serwis jest wartościowy i macie możliwość jego popularyzacji dzięki linkom na waszych stronach to bardzo prosimy o zrobienie tego. Chętnie zamieścimy linki do waszych stron w dziale Parnerzy projektu.

 

Zachęcamy do zamieszczania linków do strony w postaci banerów. Wystarczy skopiować podany niżej kod (kliknięcie na polu pod obrazkiem, Ctrl + C kopiuje) i wkleić go do kodu swojej strony

 

Szlaki Kujawsko-Pomorskie

 

Szlaki Kujawsko-Pomorskie