Spędzasz wakacje w Kołobrzegu razem z całą Twoją rodziną? Ze względu na światową sytuację zdecydowaliście się na wczasy w Polsce? Czy może jest to Wasza wieloletnia, rodzinna tradycja? W każdym razie Kołobrzeg to jedna z najpopularniejszych w Polsce nadmorskich miejscowości i co roku odwiedza ją wiele turystów z Polski i zagranicy.

Jeśli spędziliście w Kołobrzegu już kilka dni, spędziliście je na plaży i zobaczyliście kilka najważniejszych turystycznych atrakcji może Wam brakować interesujących opcji na spędzenie czasu z dziećmi.

Pewnie widzieliście już molo, latarnie morską, Muzeum Oręża Polskiego i inne najpopularniejsze zabytki i miejsca w Kołobrzegu. Czas znaleźć coś mniej znanego, ale równie atrakcyjnego. Szczególnie dla dzieci.

Miasto Myszy – Atrakcja dla dzieci

W Mieście Myszy dzieci mogą zobaczyć kilka setek małych, kolorowych myszek. Są to bardzo przyjemne i przyjazne gryzonie. W bezpiecznych warunkach (zarówno dla dzieci, jak i myszy) widzowie oglądają życie tych zwierząt. Ich zachowania i zwyczaje przestaną być dla dzieci tajemnicą. Część z młodych odwiedzających zapewne pozbędzie się nieuzasadnionego niczym szczególnym strachu przed tymi zwierzętami.

W miejscu tym można połączyć zabawę z nauką. Dzieci uczestniczą tutaj w interaktywnej lekcji przyrody, a jednocześnie oglądają wesołe zwierzęta w kolorowych i specjalnie przygotowanych scenografiach.

Domki dla myszy wyglądają jak prawdziwa magiczna kraina. Część z myszek żyje w Paryżu, inne mają piękne bajkowe domy, inne całe dnie spędzają na miejskim rynku, kolejne z nich podróżują po tropikalnej dżungli czy bezludnej wyspie. Kolejne z nich są na wyprawie w kosmosie i swoim statkiem kosmicznym lądują na nowych planetach.

Dla dzieci to niesamowita przygoda. Dla rodziców pomysł na kolejne wesołe popołudnie.

Miasto Myszy zaprasza wszystkie rodziny z dziećmi i grupy zorganizowane.

materiał zewnętrzny