Prezenty na Dzień Dziadka

22 styczeń zbliża się wielkimi krokami! Na pewno chcesz sprawić z tej okazji swojemu dziadkowi wspaniały prezent, by po raz kolejny utwierdził się w przekonaniu, jak fantastyczną ma wnuczkę lub wnuczka. Młodsze dzieci stawiają na artystyczne dzieła w postaci laurek i innych drobiazgów, ale Ty masz już ten etap za sobą. Kolekcja laurek w Twoim wykonaniu wyczerpała limit. Chcesz zaskoczyć swojego dziadka oryginalnym prezentem? Zatem koniecznie sprawdź, co możemy zaproponować w naszym serwisie Prezentmarzeń!

Wypoczynek

Pobyt w hotelu ze SPA to idealna propozycja dla osób, które potrzebują wypoczynku i chwili wytchnienia. Pakiet zabiegów SPA przygotowanych specjalnie z troską o potrzeby osób starszych to doskonały pomysł na prezent dla dziadka, który odczuwa zmęczenie i dolegliwości bólowe nasilające się wraz z wiekiem i przebytymi chorobami. Gustowne hotele zlokalizowane w zacisznych i pełnych zieleni miejscach zapewnią komfortowy i udany wypoczynek.

An old intelligent man reading a book in his library at home. Retirement. Retro style.

Adrenalina

Twój dziadek to z pewnością nie typ osoby, która uskarża się na ból, a lista wyzwań i przygód, które pragnie zrealizować, wciąż się wydłuża? Pomóż mu więc spełnić te marzenia i postaw na prezent, który dostarczy mu adrenaliny. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji lotów widokowych – motolotnią, paralotnią, samolotem ultralekkim, szybowcem, balonem, czy też awionetką. Na marzenia nigdy nie jest za późno, a Twój dziadek z pewnością długo nie zapomni takiego prezentu!

Lot balonem

Jeśli Twój dziadek należy do grona osób, które niczego się nie boją i uwielbia piękne widoki, to wspaniałym przeżyciem będzie lot balonem. Najlepiej jeśli będzie mógł zrealizować go razem z kimś bliskim np. z babcią. Podczas lotu można podziwiać panoramę miasta, w którym lot się odbywa. Taki prezent na Dzień Dziadka jest droższym wydatkiem dlatego warto zebrać się ze wszystkimi wnukami i zafundować ten niezapomniany lot. Z pewnością ta realizacja zostanie mu w pamięci na bardzo długo.

Nowa pasja

Nasi dziadkowie często narzekają na nadmiar wolnego czasu. Jeśli Twój dziadek chciałby go zapełnić jakimś ciekawym zajęciem, podaruj mu możliwość odkrycia nowego zainteresowania. Pamiętaj jednak, aby dostosować jego rodzaj do możliwości fizycznych Twojego dziadka. Postaw na coś spokojnego, jak gra w golfa, wędkowanie lub brydż. Bardziej aktywni dziadkowie mogą z kolei spróbować nordic walking, strzelania na strzelnicy, czy jazdy konnej. Prezent może okazać się początkiem nowej pasji, dzięki której Twój dziadek nie będzie narzekać na nudę.

Mamy nadzieję, że powyższe propozycje trafią do Waszych gustów i pozwolą spełnić marzenia Waszych dziadków. To tylko niektóre propozycje z długiej listy prezentów, które znajdziecie na naszej stronie prezentmarzen.com. Dzień Dziadka to ważne rodzinne święto. Podarujcie w nim swoim dziadkom przede wszystkim ciepłe słowa i gesty. Prezentmarzeń dołącza się do życzeń!

Zdrowie w prezencie dla Dziadka

Dbanie o zdrowie po 60 roku życia jest bardzo ważne. Dla osoby, którą ciężko jest zmotywować do wizyty w przychodni, możesz wykupić voucher na pakiet badań profilaktycznych. Jeśli dostanie voucher będzie mu głupio go nie zrealizować, a Ty nie będziesz musiał martwić się o zdrowie dziadka. Na pewno będzie mu miło, jeśli wybierzesz się tam razem z nim. Będzie to również okazja, żeby spędzić razem więcej czasu.

Więcej prezentów na Dzień Dziadka znajdziesz na stronie: https://prezentmarzen.com/dzien-dziadka/

materiał zewnętrzny