Jeśli szukasz mieszkania w pięknej, spokojnej okolicy nad polskim morzem warto sprawdzić ogłoszenia pt. “Sprzedam apartament nad morzem”. Dlaczego warto wybrać nadbałtyckie apartamenty? Czy będzie to dobra inwestycja pod wynajem?

Kompleks apartamentów nad morzem

Kompleks luksusowych apartamentów nad morzem powstaje jedyne 450 metrów od odizolowanej plaży, która zapewnia spokojny wypoczynek nawet w środku sezonu. Apartamenty w otoczeniu lasu sosnowego stanowią wspaniałą inwestycję. W kompleksie powstaje też basen, plac zabaw oraz wiaty rowerowe, prywatne parkingi i pokoje zabaw dla dzieci. Zróżnicowany metraż apartamentów pozwala na dobór lokalu w zależności od indywidualnych planów finansowych. W sumie oferujemy na sprzedaż 169 apartamentów w pięciu nowoczesnych, 4-kondygnacyjnych budynkach na działce o wielkości niemal hektara. To idealne apartamenty inwestycyjne lub prywatne lokum wypoczynkowe nad morzem.

Apartamenty na sprzedaż nad morzem

Zakup nieruchomości nad Morzem Bałtyckim to doskonały wybór dla agencji podróży i inwestorów, którzy planują wynajem lokalu na wybrzeżu bez konieczności jego obsługi. Każdy apartament oddajemy do sprzedaży w stanie deweloperskim, więc można wykończyć je i umeblować według uznania. W ramach dodatkowej usługi można także wykupić wyposażenie mieszkania “pod klucz”. Zakup apartamentu to idealne rozwiązanie także dla inwestorów pragnących odsprzedać mieszkanie w przyszłości po wyższej cenie. Apartamenty inwestycyjne nad morzem to świetne zabezpieczenie na przyszłość – szczególnie że polskie morze to prężnie rozwinięta turystyka.

Idealna propozycja pod wynajem – blisko plaży i atrakcji

Apartament nad polskim morzem na sprzedaż to wyjątkowa okazja do zapewnienia sobie stabilizacji finansowej. Bliskość morza, czyste powietrze i woda oraz okoliczna natura ściągają turystów z całej Polski, szukających ofert lokali do wynajmu. Tutaj też podczas wypoczynku można zrelaksować się na czystej plaży strzeżonej wyróżnionej Błękitną Flagą międzynarodowego programu FEE. Przy apartamentowcach znajduje się także infrastruktura rekreacyjna – obiekty spa, wellness, baseny, siłownie i sale fitness. “Apartamenty nad morzem sprzedam” to hasło, pod którym czeka pewna inwestycja.

Nowe apartamenty z nowoczesnymi udogodnieniami

Nim klikniesz na “sprzedam apartament nad morzem“, sprawdź czego spodziewać się po inwestycji. Piękny apartament nad morzem to dopiero początek – nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa monitoring, w każdym budynku jest winda, a każdy lokal posiada taras lub ogródek.

materiał zewnętrzny