Relaksujący wyjazd z przyjaciółkami do luksusowego SPA przyda się bez wątpienia maturzystkom, które mają za sobą egzaminy. Zdecydowanie taka propozycja pomoże w pełnej regeneracji sił, odnowie biologicznej i odpoczynku psychicznym. Dzięki profesjonalnym zabiegom relaksacyjnym i pielęgnującym, oferowanym przez sztab specjalistów, można poczuć w sobie zastrzyk energii i przypływ sił witalnych.

Jak wiadomo okres maturalny jest bardzo trudny, w tym czasie dużo jest stresu, nerwów i gonitwy. Po tym wszystkim warto dać sobie chwilę relaksu. Hotel Grand Chotowa oferuje dla wszystkich zainteresowanych osób, ceremonie pielęgnacyjne, kompleksową odnowę biologiczną oraz aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Do wyboru jest także ścianka wspinaczkowa oraz park linowy. Z pewnością ta propozycja zaspokoi potrzeby osób, które lubią adrenalinę i dreszcz emocji.

Pomaturalny wyjazd połączony z luksusowymi zabiegami w SPA

Pomaturalny weekend z przyjaciółkami w SPA Grand Chotowa z pewnością będzie bardzo udany. W eleganckim obiekcie hotelowym można zdecydować się na masaże całościowe bądź częściowe. Trwają one od pół do nawet półtorej godziny. Poprawiają one układ limfatyczny, odpornościowy, redukują stres nagromadzony w organizmie i dodają energii. Profesjonalni kosmetolodzy wykonują rytuały pielęgnacyjne, podczas których stosują wyłącznie najwyższej jakości kosmetyki. Działają one na skórę odżywczo i nawadniająco. Nie podrażniają jej lecz delikatnie pielęgnują. Bez wątpienia takie luksusowe zabiegi będą stanowić wspaniałą odskocznię od trudnych i stresujących chwil w codzienności. Pośród fenomenalnych terapii można wyróżnić wiele atrakcyjnych zabiegów na twarz, dłonie, szyję, dekolt, brzuch, uda bądź pośladki.

Aktywny odpoczynek blisko łona natury w eleganckim obiekcie

Wyjazd z przyjaciółkami może umilić także basen, który znajduje się w hotelu. Ciepła i czysta woda, sauna oraz bąbelki w jacuzzi stanowią wspaniałe rozwiązanie dla osób, które chcą w pełni wypocząć. Między kąpielami w basenie i zabiegami w SPA Grand Chotowa, przyjaciółki mogą decydować się na spacery po okolicy. Nieopodal obiektu znajduje się wspaniały akwen wodny – jezioro, usytuowane w pięknym sąsiedztwie przyrody. Romantyczne pary, znajomi i koledzy bardzo często korzystają z tego miejsca w celu zrobienia ładnych fotografii. Wśród atrakcji warto również wymienić inne formy aktywności, między innymi ścianki wspinaczkowe, które mają różne trasy i stopnie trudności. Podobnie jak park linowy. Każdy może dostosować swój poziom umiejętności do wybranej trasy. Bez wątpienia aktywny wypoczynek połączony z relaksem w hotelu gwarantuje udany wyjazd.

Przyjaciółki w spa

Kompleksowo wyposażone pokoje dla pełni relaksu

Dla pełni relaksu na gości oczekują kompleksowo wyposażone pokoje z osobnymi łazienkami. W środku znajdują się także telewizory oraz bezprzewodowy dostęp do internetu, co stanowi bez wątpienia duży atut. W kompleksie znajduje się restauracja, która serwuje codziennie pyszne i pożywne dania kuchni polskiej i zagranicznej. Codziennie można skosztować innych potraw. Obiekt hotelowy znajduje się pośród lasów mieszanych i zapewnia on doskonałe warunki do wypoczynku, relaksu i aktywności fizycznej. Nie potrzeba nic więcej, aby cieszyć się pomaturalnym czasem w gronie przyjaciółek ze szkoły. Z pewnością po takim wyjeździe uśmiech nie będzie schodził z twarzy osób, które skorzystały z tak wielu oferowanych atrakcji i aktywności fizycznych. Warto pielęgnować znajomości ze szkoły, z pewnością wyjazd w piękne okolice przyrody, umocni relację.

materiał zewnętrzny