Sprzęt sportowy i outdoorowy należy do kategorii produktów, które Polacy najczęściej kupują w internecie. Nic więc dziwnego, że duzi gracze rynku ecommerce coraz częściej zwracają uwagę na ten segment. Co to oznacza dla kupujących? Same korzyści: konkurencyjne ceny, ciekawe promocje i jakość obsługi na najwyższym poziomie.

Sklep outdoorowy combat.pl, należący do prężnie działającej grupy x-kom, wprowadza właśnie do swojej oferty produkty firmy Buff. To świetna okazja, żeby przyjrzeć się tej kultowej marce i jej asortymentowi.

Buff – legenda outdooru

Rzadko zdarza się, że marka wprowadza pojęcie do języka codziennego. To co przed laty udało się Adidasowi w zakresie obuwia sportowego, powtarza firma Buff. Jej flagowy produkt, bezszwowa chusta wielofunkcyjna to w mowie potocznej, po prostu… buff.

Fenomen tej chusty polega na uniwersalności. Pozornie to tylko komin wykonany z mikrofibry. Posiada jednak specjalny splot, który sprawia, że rozciąga się tylko w jednej osi. Konstrukcja jest bezszwowa. To sprawia, że w kilka chwil można z niej wykonać różnego rodzaje opaski, przepaski, szalik, czapkę, bandanę czy kominiarkę.

Właściwości materiału sprawiają, że skutecznie chroni przed zimnem, słońcem, śniegiem, kurzem czy wiatrem. Wchłania pot, szybko wysycha. Dzięki temu Buff znalazł zastosowanie w wielu dyscyplinach sportu i aktywności outdoorowych.

Oferta firmy to nie tylko oryginalne chusty. Systematycznie rozszerzana jest o różne nakrycia głowy od stylowych czapek zimowych po specjalistyczne opaski, a także ubrania sportowe i inne akcesoria.

Wspólnymi cechami wszystkich produktów jest bardzo wysoka jakość, właściwości materiałów i krój gwarantujące najwyższą wydajność podczas wymagających aktywności. Warto też zwrócić uwagę na niebanalne wzornictwo, a także to, że poszczególne produkty są dostępne w niezliczonej liczbie kolorów i wzorów.

Buff w ofercie combat.pl

W asortymencie https://www.combat.pl/ są przede wszystkim oryginalne czapki i chusty Buff. Znajdziemy tu też opaski oraz kapelusze.

Combat.pl gwarantuje jakość obsługi znaną z innych sklepów tej grupy. Przy zakupach możemy być pewni, że towar dotrze na czas, bezpiecznie zapakowany, a w razie problemów zawsze możemy liczyć na wsparcie działu obsługi klienta.

Podobnie jak w przypadku innych sklepów grupy x-kom, możemy spodziewać się ciekawych promocji. Jedną z nich jest “Gorący strzał”  – codziennie pojawia się wyróżniony produkt, który można “ustrzelić” z dużym rabatem. Warto tu zaglądać regularnie, bo trafiają się tu naprawdę ciekawe oferty.

Sezon w pełni. To dobry czas, żeby przyjrzeć się ofercie Buff i wybrać coś, co będzie zostanie z nami z pewnością na dłużej.

wpis partnerski