Kraków to wyjątkowo urokliwe miejsce, które doskonale sprawdzi się na weekend dla dwojga. Można w nim zachwycić się ponad tysiącletnią historią dawnej stolicy, a jednocześnie skorzystać z obfitości atrakcji kulturalnych, rozrywkowych i turystycznych. Nietrudno również znaleźć tutaj stylowy i wygodny hotel w centrum, co sprawia, że Kraków stał się jednym z ulubionych miejsc wypadowych dla zakochanych.

W samym centrum Krakowa

Liczne zabytki które zachwycają przybyłych z całego świata oraz jeden z największych średniowiecznych rynków na świecie sprawiają, że czas upływa tutaj w wyjątkowym klimacie. To miasto z urokiem, który polubiły dziesiątki zakochanych par, przybywających tutaj aby spędzić magiczny czas we dwoje. Jednym z ciekawszych miejsc, w jakich warto zarezerwować noclegi na weekend dla dwojga jest Hotel Kraków Logos, który stanowi wyjątkowe lokum, z którego można dostać się do wszystkich strategicznych zakątków Krakowa. Hotel ten może być również doskonałą bazą wypadową dla licznych wycieczek, jakie oferują lokalne biura podróży. Wśród głównych atrakcji, które znajdują się w pobliżu hotelu, wymienić należy przede wszystkim słynny Rynek Główny z kościołem Mariackim, pomnikiem Adama Mickiewicza, niezwykle urokliwymi Sukiennicami i innymi zabytkami, a także Zamek Królewski nad Wisłą i pełen tajemnic oraz niezwykłych zakątków Kazimierz – dawna dzielnica żydowska. Wypad we dwoje do Krakowa można również spędzić oglądając zajmujące spektakle w licznych teatrach, odwiedzić słynne muzea i galerie, bądź biorąc udział w festiwalach, które regularnie odbywają się w tym mieście.

Romantyczne pakiety pobytowe

Hotel w bliskiej odległości od centrum miasta posiada liczne walory, w tym między innymi możliwość przyjemnego spędzenia czasu. Zakochani mogą wypić filiżankę aromatycznej kawy w ogródku jednej z kawiarń na Rynku Głównym, później pospacerować wzdłuż Wisły i na kolację udać się do romantycznej knajpki. Kraków to jedno z najbardziej romantycznych miast w Polsce, dlatego wybór tej lokalizacji na weekend dla dwojga to najlepsza decyzja.

Dodatkowo Hotel Logos stworzony został między innymi z myślą o parach, które w romantycznej scenerii Krakowa pragną spędzić tu kilka naprawdę uroczych dni. Zakochani mogą skorzystać z pakietu dla par, w ramach którego otrzymają udekorowany kwiatami pokój z dużym i niezwykle wygodnym dwuosobowym łóżkiem, koszem słodkości na powitanie, a także śniadaniem serwowanym „do łóżka”. Uroczą opcją jest także romantyczna kolacja z lampką wina i specjalnie opracowanym dla zakochanych menu bogatym w afrodyzjaki. Doskonałe udogodnienia hotelu to między innymi bardzo przytulne pokoje z zapewnionym WiFi, doskonała restauracja serwująca specjalności kuchni polskiej oraz międzynarodowej, Drink Bar w którym zasmakować można w doskonałych winach, koktajlach, a także licznych wariantach napoi na zimno i gorąco. Hotel posiada także wewnętrzne patio, gdzie można skosztować przysmaków hotelowej restauracji. Po długich spacerach i zwiedzaniu zakochani mają również możliwość skorzystania z masaży relaksacyjnych i innych zabiegów spa, a także sauny fińskiej, która pozwoli się maksymalnie zrelaksować i poczuć wyjątkowo podczas romantycznego wypadu tylko we dwoje.

Świetna lokalizacja

Doskonałe położenie hotelu, wspaniała oferta oraz liczne udogodnienia sprawiają, że wizyta w królewskim mieście Kraków, to nie lada gratka dla wszystkich zakochanych par. Lokalizacja zachwyca wszystkich odwiedzających, którzy mogą spacerem w 5 minut dotrzeć na Rynek Główny, bądź wybrać się na odrobinę dłuższy 15 minutowy spacer i dotrzeć do imponującego Zamku Królewskiego na Wawelu. Uroki miasta z tak bliskiej perspektywy są niezwykłe, w szczególności podczas nocnych wypraw, kiedy to w dziesiątkach klubów, klimatycznych pubów, urokliwych restauracji i pięknie wyeksponowanych światłem zabytków można poczuć się naprawdę wyjątkowo.