Piękna przyroda, lasy, spokój – wszystko to oferuje Wisła, miejscowość położona niemalże na samym południu naszego kraju. Jak można się domyślać, jest to idealne miejsce na spędzenie wolnego weekendu, ale również dłuższy pobyt, samotnie lub z rodziną. Można w ten sposób uciec od miejskiego zgiełku, zrelaksować się, a przy tym także, przysłowiowo, “naładować baterie”. To także idealne miejsce dla amatorów aktywnego wypoczynku, oddając do dyspozycji liczne lokalne trasy turystyczne dostępne dla odwiedzających. Niezależnie jednak od od tego co nas sprowadza do Beskidu Śląskiego, doskonałą propozycją dla każdego odwiedzającego jest oferta SPA w Wiśle, w Vislow Resort – miejscu, do którego wszyscy chętnie wracają. Wyjątkowe atrakcje, wyśmienite jedzenie, nowoczesne pokoje i profesjonalna obsługa – wszystko to jest dostępne w zasięgu naszej ręki.

SPA w Wiśle – odpręż się i naładuj baterie

Pakiety SPA Wisła w Vislow obejmują profesjonalne zabiegi kosmetyczne oraz relaksacyjne. Dzięki nim odprężysz się i zaznasz spokoju, na który zasługujesz. To doskonała odskocznia od szybkiego trybu życia miejskiego, z którym wielu z nas mierzy się na co dzień. To także doskonały pomysł na uświetnienie pobytu w Beskidzie Śląskim – zdecydowanie warto go uwzględnić podczas planowania pobytu w Wiśle. Postaw na spokój, miłą atmosferę i wyjątkowo korzystne dla ciała i duszy zabiegi – z pewnością pomoże to poczuć się lepiej. Możesz się wybrać z rodziną na weekend, ale również na dłuższy okres. Istnieje także możliwość skorzystania z day SPA Wisła tylko przez jeden dzień. Wszystko zależy od naszych potrzeb, możliwości i wymagań.

Dla kogo SPA w Wiśle?

SPA dla dorosłych w górach to doskonała propozycja między innymi dla par. SPA dla dwojga Wisła posiada bogatą ofertę dostosowaną do wielu okazji – celebrowania rocznicy związku, walentynek lub innych personalnych uroczystości. Romantyczny pobyt to coś, co może zaskoczyć Twoją partnerkę lub partnera – przekonasz się o tym, kiedy zrobisz im niespodziankę mówiąc o wyjeździe. SPA dla dwojga w górach to jedyne w swoim rodzaju atrakcje: romantyczny wieczór, miło spędzony czas, pyszne jedzenie, niesamowita atmosfera oraz wyjątkowy górski klimat. Oczywiście, z oferty hotelu Vislow Resort mogą korzystać również single oraz grupy odwiedzających.

Dlaczego warto wybrać Vislow Resort?

Myśląc SPA w Wiśle mamy oczywiście na myśli Vislow Resort. To jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów w okolicy, a także jeden z najchętniej wybieranych aparthoteli w Beskidzie Śląskim. Wspaniała atmosfera, wyjątkowe dekoracje, nowocześnie urządzane pokoje i przede wszystkim bogata oferta SPA. Warto mieć to na uwadze planując kolejną wizytę w Wiśle.

materiał zewnętrzny