Świat dinozaurów w Inwałdzie

W Inwałd Parku dinozaury są na wyciągnięcie ręki. Park Dinozaurów pełny jest figur odwzorowujących faktyczne rozmiary tych niesamowitych, prehistorycznych gadów. Możemy poznać różne gatunki z bliska i zobaczyć, jak człowiek wydaje się przy nich mały.

A teraz niespodzianka! Część z dinozaurów jest ruchomych. Czy masz odwagę zbliżyć się do tyranozaura rexa?

Na dzieci czekają również warsztaty archeologiczne, które pokazują pracę archeologów. Zabawy w piasku doprowadzą małych poszukiwaczy do wykopania szkieletu jednego z przedstawicieli fauny z ery mezozoicznej.

Lekcja geografii i historii z Parkiem Miniatur

Park Miniatur jest świetną okazją, by Twoje dzieci mogły poznać z bliższa najważniejsze obiekty architektoniczne. Wykonane w skali 1:25 doskonale odtwarzają detale, dzięki czemu możemy poznać ich tajemnice.

Jest to idealne miejsce do zrobienia pamiątkowych zdjęć oraz zasiania w pociechach chęci poznawania świata. Rodzinny spacer przez historyczne miejsca z każdego kontynentu na pewno będzie ciekawą lekcją. Pięknie zaprojektowana część parku zachwyci również dorosłych.

Średniowieczna Warownia oraz Park Ruchomych Smoków

Odwiedź z rodziną dziedziniec średniowiecznej warowni i poczujcie się jakbyście skorzystali z wehikułu czasu. Sąsiadując z nią gród otoczony drewnianymi balami zachwyci małe księżniczki i młodych, odważnych rycerzy.

Na miejscu przedstawiane jest średniowieczne rzemiosło, można obserwować inscenizacje pokazujące jak wyglądała praca ówczesnych ludzi, ale również ich codzienne życie oraz rozrywka.

Znajdujący się na terenie zamek zaprasza do swojej zbrojowni, komnat, a nawet sali tortur. Najmłodszych z pewnością zainteresuje fakt, że w Parku znajdują się niesamowite ruchome smoki!

Pozostałe atrakcje na terenie Inwałd Park

W skład Inwałd Parku wchodzą też inne atrakcje, które będą dodatkowym urozmaiceniem na dzień pełny wrażeń. Możecie odwiedzić Ogród Jana Pawła II, w którym znajduje się największy portret papieża wykonany z kwiatów. Wędrówka alejkami ogrodu wyciszy i pozwoli cieszyć się z bliskości natury. Dzieci ucieszą się z pobytu w mini zoo, gdzie będą mogły zobaczyć gatunki zwierząt domowych, ale też bardziej egotycznych mieszkańców, takich jak np. kangury lub żanety. Park rozrywki w Inwałdzie przygotował dla odwiedzających również bardziej aktywne rozrywki. Dzieci mogą sprawdzić swoją zręczność odwiedzając park linowy bądź doznać wolności jaką dają przejażdżki konne.

Odwiedź Inwałd Park – 5 parków tematycznych i przeżyj niezwykłe przygody!

materiał zewnętrzny