Koniec roku szkolnego coraz bliżej? Czas więc pomyśleć, co robić w wakacje… Chcesz, aby Twa nastoletnia pociecha spędziła je aktywnie? Pragniesz zapewnić jej ciekawy wypoczynek – ale wiesz, że niełatwo ją namówić na wyjazd? Pokaż dziecku nasze propozycje obozów sportowych i pozwól mu wybrać turnus. Sprawdźcie razem, co można robić latem!

Obóz sportowy nad morzem

Przyjemnie jest spędzać letni czas na świeżym powietrzu, w miłym towarzystwie. Znakomitą okazją do poznania nowych osób i pobycia w gronie rówieśników są m.in. obozy sportowe. Mając perspektywę kilku czy kilkunastu dni z ciekawymi aktywnościami, bardziej chce się ruszyć z domu. Malownicza sceneria nadbałtyckich plaż dodatkowo zachęci młodego człowieka do wyjazdu.

Wybierający się na obóz nad morzem z Vogue Travel są lokowani w Ośrodku Szkoleniowo-Kolonijnym „Gniewko” w Darłówku. Jest on położony zaledwie 100 m od pięknej plaży. Na terenie obiektu znajduje się basen. Okolica sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Warto pamiętać, że za dodatkową dopłatą organizowany jest transport. To dobra opcja dla osób, które nie planują dojeżdżać własnym autem.

Fitness, sztuki walki czy crossfit??

Oferta wakacji sportowych jest bardzo rozbudowana. Na uczestników czekają sportowe obozy tematyczne, koncentrujące się na jednej dziedzinie. Sprawdźcie turnusy przygotowane specjalnie z myślą o miłośnikach crossfitu (https://voguetravel.pl/oboz-crossfit). Młodzież może w ich trakcie rozwijać swoje umiejętności w tym sporcie, ćwicząc zarówno równowagę, jak i wytrzymałość. Urozmaicone zajęcia sprawiają, że absolutnie nie jest nudno. Wiele zajęć odbywa się w plenerze. Chodzenie po linie, przenoszenie opon, rozciąganie, spinning – to i wiele więcej czeka młodych adeptów crossfitu.

Fanom sztuk walki polecamy obozy sportowe nad morzem w tematyce tang soo do (https://voguetravel.pl/oboz-tang-soo-do). To koreański, podobny do karate, system walki. Czerpie także z chińskich tradycji. Obozowicze zaczną od ćwiczeń wzmacniających kondycję i treningu ogólnorozwojowego. Następnie zapoznają się z kulturą tego sportu i obejrzą mistrzowski pokaz. Nie zabraknie wyspecjalizowanych treningów na wszelkie partie ciała i nauki ciosów. Prowadzone będą również sparingi.

Zajęcia sportowe dla każdego

Twoje nastoletnie dziecko lubi ruch, ale nie ma jednej upatrzonej dziedziny? Wyślij je zatem na ogólnorozwojowy obóz sportowy nad morzem (https://voguetravel.pl/obozy-sportowe). Maxi Camp to turnus, na którym młody człowiek sam wybiera, w których aktywnościach chce uczestniczyć. Może wziąć udział m.in. w:

  • grze w siatkówkę plażową,
  • zajęciach z wodnego aerobiku,
  • chodzeniu po taśmie – pozwalającym ćwiczyć równowagę,
  • wykonywaniu tricków na deskach,
  • kąpielach morskich (gdy będzie ku temu odpowiednia pogoda),
  • grze w baseball

i wielu innych! Bogaty program sprawia, że każdy znajdzie ulubione zajęcia i spędzi czas aktywnie – w urokliwym otoczeniu.

Aktywność fizyczna nie musi kojarzyć się z nudnymi lekcjami WF-u. Gdy dziecko spędzi wakacje na ambitnym, ekscytującym obozie sportowym – pokocha bycie w ruchu. Pomóż młodemu człowiekowi zadbać o zdrowie. Wyślij go na aktywne wakacje nad morze. Vogue Travel zaprasza na turnusy!

Sprawdź, na jakie inne obozy rodzice często wysyłają swoje dzieci: http://www.travelmaniacy.pl/artykul,na_jakie_obozy_rodzice_czesto_wysylaja_dzieci_podczas_wakacji-,5668,2,0.html

materiał zewnętrzny