Swoją turystyczną pasję chcielibyście przenieść na wyższy poziom i zacząć pokonywać szlaki w sportowym stylu? Warto się do tego odpowiednio przygotować. Mamy na myśli nie tylko kwestie kondycji i techniki, ale też wyposażenia.

Bez względu na to, czy planujecie biegać, jeździć na rowerze czy wpływać kajakiem lub wpław, ważna okaże się możliwość monitorowania treningowych postępów – najlepiej za pomocą sportowego zegarka. Jeśli nie zamierzacie wydawać na niego kilku tysięcy złotych, a zarazem oczekujecie wysokiej jakości, sprawdźcie nowy model Garmina – Forerunner 55.

Garmin Forerunner 55. Wszystko, co potrzebne aktywnym

Garmin Forerunner 55 to smartwatch wyposażony w moduł GPS, który oferuje właściwie wszystkie funkcje niezbędne aktywnym użytkownikom. Chociaż, jak sama nazwa wskazuje, został opracowany przede wszystkim z myślą o biegaczach, zegarek wspiera różne aktywności – między innymi jazdę na rowerze czy pływanie. W planowaniu kolejnych treningów i monitorowaniu postępów pomogą zaś takie funkcje jak monitor tętna, narzędzie do planów treningowych Garmin Coach, obliczający optymalny czas odpoczynku asystent czy symulator wyścigu. Na jednym załadowaniu zegarek może pracować nawet dwa tygodnie.

Garmin Forerunner 55. Dla kondycji i zdrowia

Urządzenie Garmina zostało wyposażone w szereg funkcji przydatnych nie tylko jeśli chodzi o treningi, ale też kontrolowanie stanu zdrowia. Forerunner 55 oferuje takie funkcje jak liczenie kroków i czasu aktywności, pomiar energii w organizmie, obliczanie wieku sprawnościowego, monitorowanie oddechu i cyklu miesiączkowego. Dzięki nim będziecie w stanie w porę zareagować na wszystkie niepokojące zmiany.

Garmin Forerunner 55. Ciekawy i funkcjonalny design

Forerunner 55 jest bogaty w funkcje, ale jego projektanci nie zapomnieli też o wyglądzie. Wyróżnia się minimalistycznym, nawiązującym do najlepszych sportowych tradycji designem. Na https://www.eazymut.pl/garmin-forerunner-55-421 zegarek dostępny jest z paskami w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, szarej i turkusowej. By dostosować go do konkretnej stylizacji, paski można swobodnie wymieniać – wystarczy jedno naciśnięcie odpowiedniego przycisku.

Artykuł zewnętrzny