Kwiecień i maj to odpowiednie miesiące na dokonywanie ostatnich rezerwacji na tegoroczne wakacje spa w hotelu Trofana Wellness & Spa. W tym artykule zostaną omówione zalety wyjazdu do hotelu spa oraz jak wyglądają tanie wczasy dla seniora z basenem i jacuzzi.

Dlaczego hotel Trofana jest idealnym miejscem na twoje wakacje?

Hotel Trofana Wellness Spa zapewnia niepowtarzalną atmosferę pozwalając spędzić cudowny urlop. Już przekraczając progi czeka niezapomniany pobyt, który zapewni przemiła obsługa, a także wyborne dania serwowane w restauracji z  przepięknym widokiem na molo. Ten hotel z basenem nad morzem również cieszy się dobrymi opiniami w internecie i jest chętnie odwiedzany przez rodziny z dziećmi, seniorów, a także pary. Każdy znajdzie coś dla siebie w hotelu hotel Trofana Sun.

Gdzie jest położony hotel Trofana Wellness?

Hotel Trofana znajduje się w Międzyzdrojach, w województwie zachodniopomorskim, blisko granicy z Niemcami. Bezpośrednie sąsiedztwo promenady nadmorskiej i piaszczystej plaży sprawiają, że hotel jest idealnym miejscem na wypoczynek o każdej porze roku. Co więcej, hotel znajduje się również blisko centrum miasta Międzyzdroje, w którym zawsze dzieje się coś ciekawego.

Jakie udogodnienia czekają na gości w hotelu hotel Trafana Sun?

Hotel Trofana Wellness ma wiele udogodnień dla swoich gości. Na początek warto wspomnieć o parkingu, który nie jest standardem w Międzyzdrojach. Hotel Trofana Sun dysponuje parkingiem na kilkadziesiąt samochodów. Co więcej, do dyspozycji gości jest basen kryty, sauna sucha, darmowe wifi, wypożyczalnia rowerów, a także wysokiej jakości spa, w którym oferowane są zabiegi kosmetyczne. Hotel jest przystosowany do zapewnienia rozrywki rodzinom z dziećmi, osobom w podeszłym wieku, jak i również osobom niepełnosprawnym.

Jak dojechać do hotelu Trofana?

Hotel Trofana Wellness Spa znajduje się w samym centrum Międzyzdrojów, w województwie zachodniopomorskim, niedaleko granicy z Niemcami. Jest wiele sposobów na dostanie się do hotelu. Jednym z nich jest podróż pociągiem. Stacja kolejowa znajduje się około jednego kilometra. Najbliższe lotnisko (regionalne) – Heringsdorf Airport znajduje się w Niemczech, około 28 kilometrów od Hotelu Trofena Wellness Spa.

materiał zewnętrzny