Przyjemny wypoczynek w górach to zawsze wyjątkowa okazja, by odpocząć nieco od codziennych spraw i zapewnić sobie relaks, z dala od spraw codziennych. Jedną z ciekawszych miejsc wypoczynkowych jest Białka Tatrzańska, w interesujący sposób łącząca spokój wypoczynku z atrakcjami. Zobacz, gdzie warto się zatrzymać i co powinno być obowiązkowym punktem wycieczki, pozwalającym odpocząć w niezwykle odprężający sposób.

Pobyt w Białce Tatrzańskiej

Nie tylko pobliskie góry, ale także sama Białka Tatrzańska oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Nic więc dziwnego, że jest to popularna “tatrzańska” miejscowość, która rokrocznie przyciąga wiele osób, które spragnione są górskiego relaksu.

Miejscowość położona jest w dogodnej lokalizacji i w bliskiej odległości od większych miast, a ponadto zachęca przystępnymi cenami, kapitalnymi widokami i atrakcjami, które łatwo zapadają w pamięć. Dobrze czują się tu zarówno miłośnicy letniego wypoczynku w górach, jak i Ci, którzy odwiedzają ten region wyłącznie zimą – w końcu Kotelnica Białczańska posiada różnorodne trasy zjazdowego, o różnym stopniu nachylenia. Decydując się na nocleg w Białce Tatrzańskiej, warto wybrać Hotel Zawrat Ski Resort & SPA, który zapewni niezwykle przyjemny wypoczynek w górach. Trzygwiazdkowy hotel gwarantuje wygodę wypoczynku, doskonałe jedzenie i bogatą strefę Wellness, której zalety łatwo docenić, odpoczywając w niej po górskich wojażach czy szaleństwie na nartach. Wybór takiej formy wypoczynku pozwoli nie przejmować się codziennymi śniadaniami i nie martwić o jakość noclegu – elegancki Hotel Zawrat w Białce Tatrzańskiej jest gwarancją przyjemnego wypoczynku.

Wybierając pobyt w górach warto, poza aktywnościami, pomyśleć również o odprężającej formie wypoczynku, która pomoże zregenerować siły i naładować baterie. Wizyta w pobliskich Szaflarach będzie strzałem w dziesiątkę – tamtejsze Termy Gorący Potok są niezwykłym miejscem, dostosowanym do sprawiania przyjemności i relaksowania swoich Gości. Ten niezwykły kompleks wodno-termalny stworzony jest z zewnętrznych basenów termalnych, w których temperatura wody sięga 40 stopni Celsjusza, fontann, gejzerów, masaży wodnych, zjeżdżalni, parku linowego, ścianki wspinaczkowej i strefy dziecięcej. Gorący Potok został stworzony w taki sposób, by każdy mógł znaleźć tu wymarzoną rozrywkę i odpoczynek.

wpis partnerski