Yonex to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek sprzętu do badmintona.

Tworzy kolekcje dla każdego poziomu gry, od początkujących graczy rekreacyjnych, aż po zwycięzców największych turniejów rankingowych.

Jakie buty Yonex dla początkujących?

Buty Yonex dla mniej zaawansowanych graczy to niekoniecznie słaby model, raczej prostszy, co ma swoje zalety. To co warto zaznaczyć odnośnie wszystkich modeli tej marki to z pewnością to, że buty Yonex są bardzo lekkie i wygodne. Może się to przekładać na inne aspekty, np. wytrzymałość. Nie mniej w dobie, kiedy nie zaleca się używać butów dłużej niż kilka miesięcy jest to jakość zupełnie wystarczająca. Modelem, który w 2024 roku podbija rynek jest seria Strider.

Buty Yonex Strider Beat

Model idealny dla wszystkich miłośników badmintona, którzy nie mają ochoty przepłacać za nowe buty Yonex. Buty Yonex PC Strider Beat to doskonały wybór dla pasjonatów badmintona, którzy poszukują wygody, wydajności i stylu. Specjalnie zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom tej dyscypliny, te buty są połączeniem eleganckiego wzornictwa i najnowszej technologii, które wspierają Twoją grę na boisku.

Ich niebrudząca gumowa podeszwa zapewnia doskonałą przyczepność i stabilność podczas dynamicznych ruchów na korcie. Oddychająca cholewka z siateczki utrzymuje stopy w chłodzie i suchym klimacie nawet podczas najbardziej intensywnych meczów. Dodatkowo, technologia Durable Skin od Yonex gwarantuje trwałość, nawet przy częstym użytkowaniu, nie tracąc przy tym na komforcie.

Te buty Yonex są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Ich lekkość i elastyczność pozwalają na szybkie i zwinne poruszanie się po korcie, a doskonała amortyzacja chroni stopy przed wstrząsami. Niezależnie od poziomu gry, te buty pomogą Ci osiągnąć swój pełen potencjał na korcie badmintona.

Buty Yonex PC 50

Buty Yonex Power Cushion 50 są idealnym wyborem na mecze klubowe i ligowe. Zawierają wszystkie cechy najlepiej sprzedającego się obuwia. Są lekkie, a ich doskonała gumowa podeszwa zapewnia świetną ochronę przed zmęczeniem stóp nawet podczas długich godzin gry na korcie.

materiał zewnętrzny