Nie lubisz kupować kota w worku i zawsze chcesz wiedzieć, za co płacisz? Szukając parkingu usytuowanego blisko lotniska na własną rękę, musisz sprawdzać oferty i opinie użytkowników samodzielnie. Prawdopodobnie zajmuje Ci to dużo czasu, a finalnie i tak nie masz pewności, czy komentarze są prawdziwe, a oferta zaspokoi Twoje potrzeby.

Chcesz mieć pewność przed przyjazdem, że nie zabraknie miejsc parkingowych? Musisz mieć zapewniony transport na salę odpraw? Może wolisz, żeby specjalista sam zaparkował Twój samochód i zdeponował kluczyki w bezpiecznym sejfie? W takim razie musisz poznać Parkos – Parking na lotnisku.

Wcześniejsza rezerwacja miejsca i ewentualne zmiany

Masz opłacone miejsce lub miejsca parkingowe? Okazuje się, że jednak plany się zmieniły i wylot jest dopiero za tydzień? Jeżeli wiesz o tym wcześniej, skontaktuj się z obsługą Parkos lub bezpośrednio z pracownikami parkingu (do których otrzymasz numer telefonu w wiadomości e-mail) i poinformuj o zaistniałej sytuacji. Jeśli będzie taka możliwość, dokonanie zmiany nie będzie problemem. W innym wypadku możesz anulować rezerwację i skorzystać z oferty innego dostawcy znajdującego się w bliskiej odległości od wybranego lotniska.

Parkos – Parking na lotnisku i usługa transportowa

Przyjeżdżasz na miejsce i co dalej? Musisz wezwać taksówkę, która zawiezie Cię na lotnisko, a Ty wydasz dodatkowe środki? Nic bardziej mylnego. Parkos oferuje usługę transferu na lotnisko, która polega na tym, że zostaniesz przewieziony darmowym autobusem na lotnisko. Dzięki temu nie musisz oddawać kluczy, nie ponosisz dodatkowych kosztów i masz pewność, że zdążysz na samolot.

Co zrobić w drugą stronę? W wiadomości e-mail, którą otrzymujesz razem z potwierdzeniem rezerwacji dostajesz numer kontaktowy do obsługi parkingu. Wystarczy skontaktować się ze specjalistą i upewnić się, że autobus będzie gotowy i na Ciebie poczeka.

Czy auta są bezpieczne?

Codziennie specjaliści dbają o to, by klienci mogli bezgranicznie ufać dostawcom dostępnym w Parkos. Każdy parking na lotnisku oferowany na stronie przechodzi szczegółową weryfikację pod kątem jakości, bezpieczeństwa, obsługi i oferowanych usług. Teren nie tylko jest ogrodzony, ale w zależności od konkretnego parkingu jest także monitorowany lub strzeżony przez profesjonalny personel.

Skorzystałeś z usługi parkingowej i zostawiłeś kierowcy kluczyki? Zdecydowałeś się pozostawić je w depozycie i skorzystać z dodatkowej usługi czyszczenia samochodu przed powrotem? Nie musisz obawiać się, że obca osoba będzie mieć dostęp do Twojego pojazdu. Klucze schowane są w bezpiecznym sejfie, a każde ich wykorzystanie jest szczegółowo notowane. Wiadomo więc kto, kiedy i w jakim celu z nich korzysta – np. do umycia lub przygotowania do odbioru i wyprowadzenia, by wyjazd był dla klientów przyjemny, szybki i bezproblemowy.

materiał zewnętrzny