Rowery trójkołowe elektryczne

Możliwość swobodnego przemieszczania się i mobilność są bardzo ważne w życiu każdej osoby – z myślą o tych, którym zdrowie nie pozwala się nimi cieszyć, powstały trójkołowe rowery.

Te niezwykłe pojazdy są nie tylko bardzo estetyczne, ale i praktyczne. Przeznaczone są głównie dla osób mających problemy z równowagą, zaburzeniami koordynacji. Jednak ich stosowanie ma również leczniczy charakter na układ krwionośny, poprawia kondycję i wzmacnia organizm.

Rower trójkołowy ze wspomaganiem to propozycja dla dzieci i dorosłych. Szeroka gama modeli przeznaczonych dla konkretnych użytkowników, uwzględniających ich potrzeby sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie rowery elektryczne. Modele z napędem elektrycznym dodatkowo wspomagają użytkownika w fizycznym działaniu.

Będzie to więc idealne urządzenie dla osób mających trudności z samodzielnym poruszaniem się, a także dla osób starszych uwielbiających aktywność na świeżym powietrzu. Rowery trójkołowe elektryczne zapewniają bezpieczną jazdę i łatwe utrzymanie równowagi. Posiadają szereg akcesoriów dopuszczających rower do ruchu.

rower trójkołowy elektryczny

Rowery trójkołowe elektryczne – gwarancja stabilności

Rowery trójkołowe z napędem są przede wszystkim wyjątkowo stabilne – równomiernie rozłożona waga gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania nawet na nierównych powierzchniach. Rowery trójkołowe wyposażone w napęd elektryczny są odpowiednie do użytkowania przez osoby z zaburzeniami błędnika lub innymi chorobami powodującymi zaburzenia równowagi lub motoryki. Są najlepszym wyborem z możliwych, co wynika z faktu, że do jazdy nie trzeba balansować ciałem – skręty można wykonywać tylko odpowiednio kierując. Ich drugą zaletą jest z pewnością obniżona rama, która pozwala użytkownikowi na łatwe przyjęcie wygodnej pozycji. Trwałe i odporne na wiele negatywnych czynników, elektryki pozwalają zachować swobodę ruchów w każdych warunkach pogodowych.

Dla kogo przeznaczony jest rower rehabilitacyjny trójkołowy

Rowery trójkołowe rehabilitacyjne powstały z myślą o osobach cierpiących na schorzenia kończyn, kręgosłupa oraz układu ruchu. Pojazd ten przyczynia się do zwiększenia aktywności fizycznej użytkownika, ale ma również wpływ na wzmocnienie jego organizmu. Przystosowany do ćwiczenia dolnych partii ciała rower trzykołowy rehabilitacyjny gwarantuje stabilizację kręgosłupa ale również poprawia cyrkulację powietrza poprzez regulowanie oddechu. Niewątpliwie kolejną korzyścią oferowaną przez rehabilitanta jest spędzanie czasu na świeżym powietrzu, co pomaga poprawić samopoczucie oraz umożliwia osobom z ograniczoną ruchomość nawiązywanie relacji z osobami spoza kręgu jego bliskich.

materiał zewnętrzny