Niełatwo zorganizować wspólne wakacje dla kilkuletniego dziecka, nastolatka i dla dorosłych. Każdy ma przecież inne potrzeby, każdy szuka innych atrakcji i ma inne oczekiwania co do wyjazdu. Jak zatem zorganizować wypoczynek w rozsądnej cenie, żeby wszyscy domownicy byli zadowoleni? Proponujemy wakacje na Mazurach. 

Wakacje na Mazurach – gdzie warto nocować

Oczywiście Mazury to jedno z najbardziej popularnych miejsc w Polsce, a liczba znajdujących się tam ośrodków i hoteli jest olbrzymia.  Przypadkowy wybór zakwaterowania to najgorsze rozwiązanie. Trzeba zatrzymać się w ośrodku, który jest usytuowany blisko ciekawych lokalizacji turystycznych, a ponadto oferuje gościom szereg atrakcji i udogodnień. Te kryteria spełnia chociażby Folwark Łękuk. Położony jest w otulinie Puszczy Boreckiej, tuż nad jeziorem. Taka lokalizacja  to i niesamowite krajobrazy, i najczystsze powietrze w Polsce, i wytchnienie od codziennego zgiełku miasta. Nie oznacza to jednak nudy. Wyprawa do Giżycka i innych większych miast zajmie mniej niż godzinę. Na miejscu także czeka moc atrakcji. Latem można wyjechać na wycieczkę rowerową, biegać i spacerować, kąpać się w jeziorze czy udać się na spływ kajakowy. Do dyspozycji gości pozostaje też hotelowe SPA z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych. Więcej informacji o hotelu można znaleźć tutaj: https://folwarklekuk.pl/.

Wakacje na mazurach z dziećmi w Folwarku Łękuk

Folwark Łękuk został perfekcyjnie dostosowany do potrzeb najmłodszych gości. W hotelu znajdują się: plac zabaw, biblioteczka dziecięca, meble dziecięce, sale do gier, boisko do piłki plażowej, boisko wielofunkcyjne,  stoły do ping-ponga czy piłkarzyki. Pociechy w różnym wieku zainteresują się też bogatą ofertą zabaw i animacji. W Folwarku odbywają się warsztaty gotowania, warsztaty taneczne, gry terenowe, zajęcia plastyczne, warsztaty kreatywne i wiele innych zajęć. Dzieci na pewno nie będą miały czasu na nudę, a dorośli zyskają chwilę na relaks. Warto wspomnieć, że w hotelowej restauracji przygotowane zostało menu dziecięce.  Wakacje na Mazurach z całą rodziną to zatem idealna propozycja. Pakiet rodzinny zarezerwujesz tutaj: https://folwarklekuk.pl/dla-rodzin/.

Mazury noclegi nad jeziorem Łękuk

Jeśli masz starsze dzieci, możecie nocować na Mazurach pod namiotem. To idealna propozycja dla wszystkich osób, które lubią przygody. Pole namiotowe znajduje się w parku dworskim Folwarku Łękuk, nad samym brzegiem jeziora. Do dyspozycji wczasowiczów pozostaje wiele udogodnień: oświetlenie, podłączenia do prądu, toalety i prysznice, stanowisko z ciepłą wodą do zmywania naczyń, stanowiska grillowe i miejsca na ogniska. W pobliżu są: plac zabaw, pomosty i tawerna. Kemping to tańsza propozycja niż nocleg w hotelu, ale z pewnością nie mniej atrakcyjna dla osób, które lubią obcować z przyrodą.

Ile kosztuje nocleg na mazurach?

Czy wyjazd na Mazury z rodziną jest drogi? Wszystko zależy od tego, jaki ośrodek wybierzecie i z jakich atrakcji będziecie korzystać na miejscu. Wiele hoteli zapewnia możliwość rezerwacji online, więc warto przejrzeć różne pakiety i sprawdzić ceny w kilku terminach. Dzięki temu można szybko znaleźć ofertę, która będzie najlepiej dostosowana do potrzeb Twojej rodziny zarówno pod względem atrakcji czy udogodnień, jak i pod względem finansowym.

Mazury wczasy z wyżywieniem

Przy wyborze hotelu koniecznie weź pod uwagę kwestię wyżywienia. Przygotowywanie posiłków dla kilkuosobowej rodziny może pochłonąć mnóstwo wolnego czasu, który lepiej przecież poświęcić na wypoczynek. W Folwarku Łękuk funkcjonuje hotelowa restauracja, w której zamówisz smaczne śniadania, obiady i kolacje . Serwowane są dania regionalne i wykwintne posiłki kuchni europejskiej. Kucharze wykorzystują dobrej jakości składniki od lokalnych dostawców.

Wakacje w Folwarku Łękuk na Mazurach to idealne rozwiązanie dla rodzin. Animacje i infrastruktura dla dzieci, bogata oferta zabiegów w SPA, wypożyczalnia sprzętów sportowych i organizacja wielu innych atrakcji – każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i zainteresowań.

Materiał zewnętrzny