Ekologiczne produkty jednorazowe, czy to możliwe?

Torby papierowe i pozostałe produkty jednorazowe doskonale sprawdzają się w trackie imprez w plenerze, a także w momencie pakowania jedzenia na wynos. Torba papierowa to sprawdzony odpowiednik plastikowych reklamówek, podobnie jak drewniane sztućce oraz ekologiczne pojemniki na wynos. Poznaj kilka ważnych informacji, jak i wyjątkowo szeroki wybór rozmiarów oraz produktów!

Torby papierowe – wysoka trwałość w atrakcyjnej cenie

Torby papierowe oraz torebki produkowane są z papieru, jak sama nazwa wskazuje. Coraz więcej konsumentów sięga po brązowe torby papierowe, które skutecznie wypierają swoje plastikowe odpowiedniki. Przemawia za tym troska o środowisko naturalne, gdyż produkt ten można wykorzystać kilkukrotnie oraz ponownie przetworzyć. Warto zauważyć, że torebki papierowe produkowane są z różnej grubości papieru oraz w różnych rozmiarach. Dlatego bez problemu każdy klient znajdzie odpowiedni model, który spełni jego oczekiwania oraz potrzeby branży. Torby papierowe to ciekawe alternatywa, jeśli chodzi o ozdobne i kolorowe torby. Można je w kreatywny sposób ozdobić, a także umieścić na nich firmowe logo. Dlatego już dziś poznaj bogatą ofertę ekologicznych produktów jednorazowych, które pozytywnie wpływają na środowisko!

Papierowe torby uzupełnij o pojemniki na wynos i sztućce drewniane

Pojemniki na wynos wraz ze sztućcami drewnianymi warto zapakować do torby papierowej. Wspomniane pojemniki na wynos dostępne są w wielu wariantach do wyboru, mianowicie pojemniki: ekologiczne, na zupę, garmażeryjne, do zgrzewania, styropianowe oraz typu fast-food. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się pojemniki eko wykonane z trzciny cukrowej. To sprawdzony surowiec, który jest biodegradowalny. Należy podkreślić, że w ofercie dostępne są modele okrągłe, kwadratowe i prostokątne. Uwagę zwraca także spora różnorodność, ponieważ te pojemniki na wynos są: przystosowane do zgrzewu, pojemniki prostokątne, miski oraz flaczarki.

Sztućce drewniane są stosunkowo trwałe oraz komfortowe w użytkowaniu, jeśli porówna się je z plastikowym odpowiednikiem. Dodatkowo są biodegradowalne i nadają się do kompostowania, dzięki czemu są produktem ekologicznym. Proponowane sztućce drewniane dostępne są w kilku wariantach do wyboru, dlatego też każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie. Produkty te doskonale sprawdzą się w domu, w miejscu pracy oraz w licznych punktach gastronomii, ponieważ można wyróżnić: widelce, noże, łyżki, łyżeczki, łopatki do lodów, pałeczki do sushi oraz gotowe zestawy.

materiał zewnętrzny