LEGO od lat zaskakuje ciekawymi seriami klocków. To już nie tylko dziecięca zabawka, ale też doskonała rozrywka dla każdego, bez względu na wiek. Rozbudzają wyobraźnię i kreatywność, a dziś są już niemałym wyzwaniem konstruktorskim. Producent, z myślą o fanach gry komputerowej Minecraft, stworzył całą, dedykowaną jej serię. Już dziś możesz przenieść swoje uniwersum ze świata Minecraft do rzeczywistości. To możliwe dzięki LEGO Minecraft!

Dlaczego LEGO Minecraft?

Gra Minecraft podbiła serca użytkowników na całym świecie. Dała graczom dowolność w kreowaniu swoich własnych losów online. Była to pierwsza gra tego typu, co zapewniło jej ogromny sukces. Podobnie jest z serią LEGO Minecraft, gdyż tu także można wykreować swoje własne uniwersum i puścić wodze fantazji. Pozwala ona jednak na coś więcej – przenieść wirtualny świat do rzeczywistości. LEGO to kreatywność i nieograniczona wyobraźnia, podobnie jest też z grą Minecraft. Nic więc dziwnego, że te dwie rzeczywistości połączyły siły, aby stworzyć serię klocków LEGO.

Seria LEGO Minecraft – co warto o niej wiedzieć?

Czego możemy spodziewać się w ofercie klocków LEGO Minecraft? Liczne zestawy pozwalają stworzyć ciekawe mechanizmy, struktury oraz krainy znane z gry. Możesz szukać skarbów, walczyć z wrogimi mobami, hodować zwierzęta, uprawiać rośliny i po prostu…dobrze się bawić. W świecie Minecraft to Ty jesteś panem własnego losu. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. W zestawach znajdują się postacie i przedmioty dobrze znane z gry. Wśród wielu propozycji zestawów znaleźć można, chociażby: Króliczą farmę, Bastion Miecza, Ośnieżone szczyty, Lodowy zamek, Wioskę Lamy i wiele innych. Jak zawsze w seriach LEGO, wszystkie elementy są uniwersalne. Zestawy bez problemu można ze sobą łączyć i tworzyć własne, autorskie konstrukcje.

Dla kogo sprawdzi się ta seria klocków?

Klocki LEGO to zabawka dla każdego! Już dawno przestały to być tylko dziecięce klocki. Coraz więcej dorosłych osób docenia możliwości, które dają. Rozbudzają ciekawość, kreatywność, wyobraźnię przestrzenną. Układanie rozmaitych konstrukcji z klocków LEGO to więc rozrywka dla wszystkich – małych i dużych. Z zestawów LEGO Minecraft z pewnością ucieszą się więc fani tej gry. Przeniesienie wirtualnego świata to rzeczywistości może być fascynującą przygodą.

Seria LEGO Minecraft przeznaczona jest już od 6 roku życia. Sprawdzi się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Każdy, kto ma zacięcie konstruktorskie, z pewnością będzie zachwycony. Zróżnicowane zestawy sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przenieś się do pełnego przygód świata Minecraft!

materiał zewnętrzny