Smukała (szlak spacerowy, czerwony)

Okolice Smukały (Bydgoszcz)

3.40 (69%) - 5 głosy

22 km

Pobierz ślad GPS: KML | GPX

asfalt: 5 % | szuter: 80 % | piach: 15 %

Spis treści:   Mapa trasy | Opis  | Komentarze

Mapa

Opis

Szlak spacerowy Smukała - znaki czerwoneSzlak dostosowany jest do regulaminu imprez IVV (Internationaler Volkssportverband). Oznakowane kwadratami z przylegających podstawami trójkątów białego i kolorowego.

Bydgoszcz Smukała – stara pętla autobusowa (parking) – wraz z czerwonym szlakiem KTP ”TALK” do mostu w Janowie (2,5 km) – wraz z żółtym szlakiem „Leona Wyczółkowskiego” przez Zdroje do skrzyżowania z czerwonym na ul. Smukalskiej (6 km) i dalej do skrzyżowania ze szlakiem niebieskim „Brdy” na ul. Palmowej (8,5 km) – wraz z niebieskim szlakiem aż do rozgałęzienia szlaków na styku 150, 151, 161 i 162   oddziału leśnego – samodzielnie do połączenia z czarnym szlakiem „dra S. Meysnera” (12,5 km) – wraz z czarny szlakiem na Piaski /MZK/ (15 km) i do kładki przez Brdę (16 km) – wraz z żółtym szlakiem do nowej pętli autobusowej i przez most na Brdzie do punktu wyjścia (18 km)

Trasy w okolicy

Trasa Smukała - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Trasa Smukała - ile km?

Długość trasy wynosi 22 km (szczegóły)

ile czasu potrzeba na pokonanie trasy Smukała ?

Na pokonanie tej trasy o długości 22 km należy przeznaczyć do 6 godzin (szczegóły)

Gdzie znajduje się trasa Smukała ?

Trasa Smukała prowadzi przez województwo kujawsko-pomorskie (szczegóły)

Kategorie

Rodzaje szlaku: Ścieżka spacerowa (znakowana). Miejscowości: Bydgoszcz. Regiony: Bydgoszcz. Województwa: kujawsko-pomorskie.

Ostatnia modyfikacja: 19 stycznia 2021