EURO 2020 z wiadomych powodów odbędzie się w 2021 roku. To już niedługo! 11. czerwca zobaczymy pierwszy mecz czempionatu i przez kilka tygodni będziemy obserwować zażartą rywalizację o medale na Starym Kontynencie. Jednak na początek grupy – jakie są typy ekspertów na tę fazę i kto przejdzie dalej? Sprawdźmy!

Bukmacherzy jako typy na EURO 2021 od ekspertów?

Często w przedmeczowych przewidywaniach wskazuje się, która drużyna jest faworytem według kursów. Te wartości są wystawiane przez bukmacherów. Zadaniem tych osób jest oszacowanie szans na dane, sportowe zdarzenie. Po drugiej stronie są gracze, którzy próbują swoimi typami ugrać pieniądze. Nie inaczej będzie na EURO 2021.

Nie bez przyczyny faworytów wskazuje się według opinii zakładów bukmacherskich i ich kursów. Takie kwestie są obliczane na podstawie rachunku podobieństwa, który bierze pod uwagę statystyki, ale także obecną sytuację. Złe wycenienie jakiegoś zdarzenia może potencjalnie wiązać się z stratą finansową bukmacherów. Jednak takie firmy funkcjonują od wielu lat i trzymają się na rynku… więc można założyć, że gracze nie są wstanie na tyle typować, aby bukmacherzy bankrutowali.

W dzisiejszej analizie uznamy osoby pracujące w zakładach sportowych za ekspertów. Zobaczymy jakie kursy posiadają na zwycięstwa w poszczególnych grupach przed EURO 2020 oraz kto ma szansę na dalszy etap. Oczywiście teoretycznie – jednak wszystko jest poparte skrupulatną analizą i matematyką. Tutaj dowiesz się więcej, jak wyglądają typy EURO na 2021 z koncentracją na poszczególnych meczach.

Typy na grupy na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej

Przejdźmy przez poszczególne grupy na EURO 2021 i sprawdźmy jakie rezultaty widzą bukmacherzy. W grupie A mamy Włochy, Szwajcarię, Turcję oraz Walię. W przypadku zwycięstwa tutaj zdecydowanie na tle reszty wyróżniają się Włochy, na które widnieje kurs 1,55. Następna w kolejce jest Szwajcaria z wartością aż 5,50. Biorąc to pod uwagę, typy na Mistrzostwa Europy ze strony bukmacherów dość jasno wskazują, że państwo z Półwyspu Apenińskiego pewnie powinno wygrać swoją grupę.

Idąc dalej, w grupie B to największe szanse daje się Belgii, która ma za rywali Danię, Rosję oraz Finlandię. W przypadku grupy C mamy podobnie jak przy grupie A, bo pewna wydaje się Holandia, która powinna ukończyć ten etap przed Ukrainą, Austrią i Macedonią Północną.

Grupa D to kolejny wyraźny faworyt do zwycięstwa w tej fazie, czyli Anglia. Chociaż Chorwacja na pewno będzie chciała pokrzyżować te przewidywania. Z kolei Czesi czy Szkocja wydają się teoretycznie bez szans w walce o samą wygraną w grupie.

Grupa E interesuje nas najbardziej… ponieważ tam znajdują się Polacy! Jednak co ciekawe, tutaj według kursów zakładów sportowych Betclic, Hiszpania jest największym pewniakiem do zwycięstwa na tym etapie ze wszystkich ekip na EURO 2021. Szanse naszej kadry są stawiane na równi ze Szkocją, natomiast ponad Słowacją. Niemniej, oznacza to, że awans z pierwszego etapu Mistrzostw Europy w 2021 roku powinien się udać! To dobry znak. Jako ciekawostkę można jeszcze napisać, że Betclic podaje rozkład typów swoich graczy i póki co, wszyscy w tym zdarzeniu stawiali na wygraną grupy E na EURO 2021 przez Hiszpanię.

Po grupie, gdzie teoretycznie mamy największego pewniaka do zwycięstwa na tym etapie, czas na grupę F, gdzie sytuacja jest wręcz przeciwna. Tutaj bukmacherzy mają największy problem wskazać faworyta i mniej więcej równe szanse na to mają Niemcy oraz Francja. Ewidentnie jest to tak zwana grupa śmierci, bo uzupełniają ją jeszcze Portugalia oraz Węgry.

Co wiedzieć o bukmacherach, czyli Obstawiamy

Po jednej stronie mamy bukmacherów, ale po drugiej graczy, którzy będą typować EURO 2021 dla zwiększenia sobie emocji. Obecnie jest wiele portali, które pomagają w zrozumieniu świata zakładów sportowych oraz analizach i propozycjach kuponów na zdarzenia sportowe. Jedną z takich stron jest Obstawiamy.infoJeżeli interesuje Cię temat typowania, to warto zajrzeć na tę stronę, bo znajdziesz porady bukmacherskie dla początkujących i tych bardziej zaawansowanych. Jednak również niemal codzienne typy z analizami – nie inaczej będzie podczas EURO 2021 z piłkarskimi meczami!

Autor: Redakcja Obstawiamy – portal z typami, recenzjami oraz poradami dotyczącymi zakładów bukmacherskich

materiał zewnętrzny