Przełom. To najczęstsze opinie o MacBook’ach Pro 16 i Pro M1. Bezsprzeczna wysoka jakość i zaawansowana technologia przy jednoczesnej rozsądnej cenie jak na takie możliwości. Dla kogo? Dla każdego kto ceni sobie wygodę pracy, wydajność baterii, profesjonalną grafikę i możliwość wykonywania zaawansowanych projektów. Kompaktowy i wygodny do pracy MacBook pozytywnie zaskakuje nawet zagorzałych przeciwników. Nic dodać, nic ująć. Wystarczy jedynie wybrać model, który najlepiej spełni nasze oczekiwania, a do niego kilka niezbędnych nam do pracy akcesoriów. 

MacBook Pro 16

16-calowy notebook to propozycja dla twórców. Już sam wyświetlacz pod względem wielkości jak i swojej jakości wyróżnia MacBook Pro 16 spośród tłumu. Grafika, najpojemniejsza bateria jaka do tej pory została zaproponowana w MacBook’u, nowy typ klawiatury, czy nawet olbrzymia masowa pamięć. To tylko kilka z olbrzymich zalet tego komputera. Z ogromnym powodzeniem może stać się głównym narzędziem pracy dla twórców, włączając w nich profesjonalnych projektantów graficznych. Posiadając zintegrowany kilkurdzeniowy procesor doskonale radzi sobie z tzw. multitasking, albo odtwarzaniem wymagających programów. Wyświetlacz Retina o wielkości 16tu cali jest gwarancją doskonałej jakości obrazu. A to ucieszy oko każdego zapalnego gracza. Warto również dodać coś o 6cio głośnikowym systemie audio, który również jest na wysokim poziomie.

MacBook Pro 13 M1

Czip Apple M1 to podstawowa nowość w MacBook Pro M1. Dzięki niemu notebook jeszcze lepiej sprawdza się w pracy graficznej. Ciekawą jego cechą jest zastosowanie w jego technologii trybu samouczenia się co sprawia, że jest on w stanie zinterpretować naturalny język w trakcie dyktowania i rozróżnić dźwięki takie jak na przykład śmiech. Zastosowanie nowych technologi znacznie poprawiło prędkość pracy komputera. Po natychmiastowym wybudzeniu z trybu uśpienia jest on gotowy od razu do dalszej pracy. Nie spowalniają go nawet liczne aplikacje, które będą niezbędne nam do pracy. Warto wspomnieć o jego cenie. Mamy na nią ogromny wpływ poprzez wybór dodatkowych funkcji lub wyższych parametrów w zależności od wymagań jakie mamy. MacBook Pro 13 M1 może więc zostać skrojony na miarę naszych potrzeb.

Akcesoria

Wybór odpowiedniego MacBook’a zwykle łączy się z wyborem niezbędnych dla nas dodatków. I tak akcesoria do MacBook Pro to wachlarz niezliczonych możliwości. Bezprzewodowa mysz, czy gładzik Apple Magic Trackpad będą wspomagać pracę naszych dłoni. Dodatkowe przejściówki, czy adaptery idealnie sprawdzą się podczas służbowych i wakacyjnych podróży. Kolorowe obudowy dodadzą indywidualnego charakteru naszemu nowemu notebook’owi.

materiał zewnętrzny