Polacy z roku na rok chętniej wyjeżdżają również na krajowe wakacje i wycieczki. Nie oznacza to oczywiście, że wypady zagraniczne są dla nas z jakiegoś powodu mniej atrakcyjne, ale chętniej niż kiedykolwiek wcześniej odkrywamy piękno swojego kraju, przyrody i wielu fantastycznych miejsc, które na nas w Polsce czekają. Jednym z takich miejsc bez wątpienia jest Beskid.

Klimkówka – znakomita lokalizacja

Klimkówka sama w sobie jest bardzo atrakcyjnym miejscem, ale również wiele osób traktuje tą lokalizację jako świetne miejsce do dalszych wypadów i bardzo intensywnego zwiedzania Beskidu Niskiego. To rzeczywiście świetne położenie, doskonale skomunikowane miejsce i szansa na zwiedzenie wielu atrakcji turystycznych w pobliżu, szczególnie kiedy posiadamy samochód.

Atrakcje w pobliżu Klimkówki

Już sama Klimkówka i jej okolice to niezwykle urokliwe i malownicze miejsce. Przykuwa uwagę przede wszystkim przepiękne jezioro znajdujące się zaledwie 100 metrów od noclegów, a także Zalew i pobliskie uzdrowiska: Wysowa-Zdrój oraz Krynica-Zdrój. Nieco dalej odnajdziemy równie urokliwy Rymanów-Zdrój, podkarpacki szlak filmowy w Jaśliskach, a także hodowle koników huculskich. To czym Beskid najbardziej zachwyca to oczywiście spokój, dziewicza przyroda i cudowne plenery. O każdej porze roku znajdziemy tu coś dla siebie dzięki bogactwu szlaków turystycznych.

Przede wszystkim jakościowe noclegi

Znacznie większą uwagę dziś przykładamy również do jakości wybieranych noclegów. Zarówno w przypadku wakacji polskich, jak i zagranicznych jest to dla nas jedna z ważniejszych, a zdaniem wielu osób najważniejszą kwestia. Noclegi muszą być przede wszystkim wygodne i przestronne w przypadku rodzin. Drewniane, świetnie urządzone domki w Klimkówce https://domkidarbeskidu.pl/ z pewnością zachwycą niejednego turystę. Na miejscu można również organizować imprezy okolicznościowe, wędkować czy też postawić swoje pierwsze kroki w kitesurfingu. Na miejscu znajdziesz też plac zabaw i wiele atrakcji dla dzieci. I przede wszystkim ciszę, bez której wielu nie wyobraża sobie udanych wakacji.

materiał zewnętrzny