W codziennym życiu czasami zdarzają się takie sytuacje, że konieczne jest użycie samochodu. Co zrobić jeżeli nie mamy własnego pojazdu? Tego problemu możemy się łatwo pozbyć, wynajmując samochód w wypożyczalni. Każda dobra wypożyczalnia powinna mieć w swoim asortymencie różnego rodzaju samochody, dzięki temu możemy dobrać odpowiedni pojazd do naszych potrzeb. Wypożyczalnie samochodów stają naprzeciw swoim klientom dbając o jakość usług. Przeczytaj ten krótki poradnik a dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze wypożyczalni samochodów.

 1. Wynajem samochodu w Warszawie.
 2. Zalety dobrej wypożyczalni samochodów.
 3. Samochód zastępczy – kiedy i komu się należy?
 4. Tani wynajem samochodów.

Wynajem samochodu w Warszawie.

Do Warszawy, stolicy Polski często przyjeżdżamy na weekend czy na krótkie wjazdy służbowe. Wygodnie jest wynająć samochód. Jesteśmy niezależni i w każdej chwili możemy pojechać gdzie chcemy, zwiedzając atrakcyjne miejsca w Warszawie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa oferuje nowe i komfortowe pojazdy w najniższych cenach. Wynajem samochodów jest bardzo prosty, wystarczy tylko określić datę wynajmu i zwrotu oraz miejsce odbioru i zwrotu, automatyczna wyszukiwarka wyświetli dostępne w tym terminie pojazdy.

Choć Warszawa może poszczycić się dobrze zorganizowaną komunikacją miejską, wypożyczony samochód da komfort i wygodę w podróżowaniu lub przemieszczaniu się z jednego spotkania na drugie.

Zalety dobrej wypożyczalni samochodów.

Dobra wypożyczalnia samochodów wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i wykazuje się profesjonalizmem. Jakimi zasadami kieruje się dobra firma wypożyczająca auta?

 • Dobra cena wynajmu – ceny wynajmu samochodów są adekwatne do jakości samochodów, nie ma też ukrytych kosztów;
 • Nie ma limitu kilometrów – klient może jeździć ile chce, nie ma dobowego limitu kilometrów;
 • Klient nie płaci kaucji – wypożyczalnie samochodów powinny darzyć klienta zaufaniem;
 • Podstawienie samochodu – klient ma prawo wskazać miejsce odbioru auta, podstawienie pojazdu powinno być całkowicie darmowe.

Samochód zastępczy – kiedy i komu się należy?

Jeżeli w wyniku kolizji (nie z twojej winy) twój samochód nie nadaje się do użytkowania, czy to służbowego czy prywatnego, należy ci się samochód zastępczy.

Co trzeba wiedzieć, wybierając firmę wypożyczającą samochody zastępcze?

Jedyne o czym musisz pamiętać wybierając firmę wypożyczającą samochody zastępcze to to, aby była to wypożyczalnia, która nie przenosi ryzyka związanego z odmową pokrycia zapłaty przez firmę ubezpieczeniową.

Samochód zastępczy z oc sprawcy powinien być takiej samej klasy jak pojazd uszkodzony, a firma powinna wziąć na siebie obowiązek bezpłatnego podstawienia samochodu. Wynajem powinien być całkowicie bezpłatny, bez limitu kilometrów oraz nie powinna być pobierana kaucja.

Powyższe elementy świadczą o uczciwości i profesjonalizmie firmy wypożyczającej samochód.

Tani wynajem samochodów.

Chcesz tanio i bezproblemowo wypożyczyć samochód?

Tani wynajem samochodów może być prosty i przyjemny!

 • Bez limitu kilometrów
 • Nie ma pobrania kaucji
 • Darmowe podstawienie pojazdu w miejsce wskazane przez klienta

Wypożyczalnia Comfort car posiada w swojej ofercie wygodne, bezpieczne i komfortowe pojazdy w wyśmienitym stanie. Do wyboru klienta w asortymencie firmy pozostają:

 • Miejskie samochody typu mini
 • Pojazdy ekonomiczne
 • Samochody kompaktowe
 • Auta typu standard
 • Minivan – y
 • Suv- y
 • Pojazdy luksusowe

Wynajem samochodu to dobry pomysł, jeżeli jesteśmy w obcym mieście lub musimy podjechać w kilka miejsc w krótkim czasie. Warto rozeznać się na rynku i wybrać taką wypożyczalnię, dla której dobro i komfort klienta to priorytet.

materiał zewnętrzny